Зявився соціальний відеоролик, покликаний привернути увагу до проблем дітей з інвалідністю (ВІДЕО)

2017-03-06

У Кропивницькому записали соціальний відеоролик, покликаний привернути увагу до проблем дітей з інвалідністю. Про це Златополю повідомили в Кіровоградській обласній громадській організації матерів дітей-інвалідів та інвалідів “Серце матері».
Відеозйомка відбулася у загальноосвітній школі №4 наприкінці лютого за ініціативи Кіровоградської обласної громадської організації матерів дітей-інвалідів та інвалідів «Серце матері».

Як розповіла автор сценарію Вікторія Семененко, серед героїв – чотирнадцятирічна Наталка Макагон, яка навчається у 9 класі на домашньому навчанні при загальноосвітньому закладі №1. Дівчинка у сім років пережила інсульт, тож з 2010 року пересувається в інвалідному візку. Ще один герой відеоролика – одинадцятирічний Максим Василенко, у якого порушення опорно-рухового апарату. Він навчається у 5 класі ЗОШ №4 і бере участь у різних соціальних проектах, які проходять у місті.

У відеоролику також взяв участь волонтерський загін школи №4. Діти не лише на камеру, а й насправді допомагають дітям з інвалідністю.
— У нашій школі постійно діє волонтерський загін, який співпрацює з Максимом з метою покращення комунікативних якостей дитини, соціалізації. Тому їм приємно було взяти участь у записі і показати своїми діями наскільки важливо і необхідно підтримувати дітей з інвалідністю, — відзначає мама Максима і педагог-організатор школи №4 Олена Василенко, яка допомогла з організаційними питаннями запису відеоролика у закладі.
— Загалом відеоролик покликаний привернути увагу жителів міста, чиновників, депутатів, підприємців, громадських активістів, волонтерів до порушення прав людей з інвалідністю, — наголошує голова Кіровоградської обласної громадської організації матерів дітей-інвалідів та інвалідів «Серце матері» Людмила Шукрута.
Довідково: Відеоролик підготовлено в рамках проекту «Протидій дискримінації. Захист та просування прав людей з інвалідністю», що адмініструє ГО «Територія успіху»