Змагання з кросфіту «Сильні духом» відбулися в Сумах

2019-10-12

У Сумах відбувся турнір з кросфіту серед ветеранів АТО,  які отримали інвалідність під час бойових дій на сході України  та осіб із загальними захворюваннями. Турнір «Сильні духом» проводився до Дня захисника України, повідомляє  UA:СУМИ.

«Я прийшов себе спробувати, показати, на що я здатний, також я брав участь у змагання по пауерліфтингу і в заїздах на візках. Для тих людей, які впали духом, що падати не треба, а можна продовжувати жити активно, і намагатимемося  не тільки собі допомагати, а і іншим», — говорить Олексій Якущенко, учасник змагань.

«Показати, що ми не дуже старі, підтримуємо спорт в наших рядах. Ніхто не готувався до змагань. Ми навіть і програми не знаємо.  Все експромтом», — говорить Володимир Слободян, учасник змагань.

«Зареєструвалося 18 учасників. Це учасники бойових дій, які отримали інвалідність, а також особи з обмеженими можливостями. Змагання проходять у 2 етапи.», — сказала Єлизавета Обравіт, в.о. начальника відділу у справах молоді і спорту Сумської міської ради.

За інформацією організаторів, переможців та переможених у змаганнях не було. Для усіх підготували грамоти та призи.