Юна сумчанка успішно виступила на чемпіонаті світу з пара — карате

2018-05-04

Сумчанка стала призеркою чемпіонату світу з пара-карате, що відбувсяв  Будапешті. У ньому взяли участь 250 спортсменів із 14 країн. Каріна Стегній стала дворазовою бронзовою призеркою.
Займатися карате Каріна спочатку не хотіла, а коли спробувала вже не змогла пропустити жодного тренування.
Вадим Коломієць, тренер Каріни, президент обласної федерації карате, розповів: «Побачив Каріну з мамою в автобусі і запросив на тренування. Але вони прийшли тільки через рік, за їхньою рекомендацією прийшли кілька дітей. Вона лише за рік приєдналася і захопилася. Вона працює до 7 поту. Молодець. Займається вже 5 років, восени буде 6».
Перша перемога Каріни – це друге місце на чемпіонаті області. Потім каратистці вдалося завоювати золото спочатку в області, а згодом і в Європі. Цього разу в Угорщині отримала дві бронзи.
Каріна Стегній, двократна бронзова призерка з пара-карате, розказала: «Перед виступом я взагалі не могла себе зібрати, потім в якийсь останній момент я зібралася і максимум, що могла, я показала».
Яна Стегній, мама Каріни, розповіла: «Ми маємо надію, що наступного року ми поїдемо знову на чемпіонат світу. І привеземо до нашого міста золоті нагороди. Звичайно, якщо буде така можливість, бо їздимо ми за свій кошт».
Каріна планує вступити до Педагогічного університету, аби в майбутньому стати тренером, щоб допомагати таким же людям з інвалідністю, як і вона сама. UА Суми