«Єднання світв» відбувається у Сумах

2017-03-31

Відомий сумський фотохудожник-портретист Наталія Кармазіна «захворіла» темою інтеграції у суспільство родин, яки виховують дітей з особливими потребами. Вчора відбулася її виставка «Єднання світів», героями якої стали саме діти-аутисти.

Наталія Кармазіна і мами особливих дітей, які погодилися взяти участь у фотосесії, сподіваються за допомогою цього проекту пробити стіну байдужості, змусити суспільство перестати ігнорувати їх проблеми. Проект також покликаний позбавити батьків від боязні за репутацію сім’ї, від страху за неприйняття суспільством їх дітей з особливостями розвитку.

Участь у фотосесії для дитини — це подолання бар’єру страху і невпевненості. Для суспільства — це тест на толерантність, людяність і соціальну солідарність. Підтримали виставку студенти з Індії, які навчаються в Сумському універститеті, та вірменська громада.

У Сумській області налічується 3700 дітей з особливими потребами. Серед них є діти-аутисти. Їх ще називають «люди дощу» (було помічено, що в більшості своїй аутисти дуже люблять дивитися на дощ — тільки без грози, грому і блискавки)