Вулиця Троїцька у Сумах не пристосована для маломобільних жителів

2020-11-20

Моніторинг доступності ще однієї вулиці Сум — Троїцької —  провели фахівці ГО «Бюро правничих комунікацій»  разом з представниками громадських рганізацій людей з інвалідністю.
Перевірили 30 локацій-регульованих та нерегульованих переходів, заїздів, тротуарів, зупинок громадського транспорту. Саме на цій території знаходиться чимало аптек, медичних закладів, продуктових магазинів. Поруч розташована обласна лікарня, Сумський обласний центр МСЕК, куди постійно звертаються люди з інвалідністю.
Значну частину переходів та заїздів учасник нашої моніторингової групи на кріслі колісному Олексій зміг подолати лише зі сторонньою допомогою і розповів, що саме через відсутність та недоступність тих, що є, понижень він змушений пересуватись проїжджої частиною. На одному з заїздів Олексій перевернувся-заїзд, хоч і виглядав зручним, та виявився небезпечним для нашого монітора — врятувало те, що і він, і наш оператор мають блискавичну реакцію .
Моніторингова група також зафіксувала відсутність будь-яких елементів доступності для людей з порушенням зору. Антирекорд на цій вулиці- висота бордюрного каменю на переході Троїцька-Новомістенська-21см.
Відеозвіт за результатами нині готується і він буде показано  найближчим часом. Загалом це вже сьомий громадський моніторинг доступності у цьому році.