Виставка світлин жінок, які виховують діток з інвалідністю, відкрилась у Сумах

2019-10-31

Експозицію світлин у рамках проєкту «Криця в жіночих обладунках» відкрили у торговельно-розважальному центрі «Мануфактура». Тут представили портрети 10-ти жінок, які виховують дітей з інвалідністю, повідомляє https://sm.suspilne.media.

«Дуже надихає ця виставка, тому що ми постійно живемо у своїх турботах, у нас трішки інший ритм життя, трішки складний, але водночас ми радіємо таким дрібницям. А ця фотовиставка взагалі додає сил, тому що ми подивилися на себе зі сторони, які ми гарні», – каже учасниця проєкту «Криця в жіночих обладунках» Тетяна Кирилюк.

Світлини створювали чотири фотографи. «З однією дівчиною спілкувався, їй дуже сподобалось. І мені фотографії сподобались, дівчата на світлинах саме такі, як я їх побачив в день зйомки. Коли мене запросили, це для мене не стало проблемою допомогти дівчатам відчути себе жінками, красунями. Ми це зробили, всі разом», – каже фотограф Євгеній Дудченко.

Виставка – це завершальний етап проєкту «Криця в жіночих обладунках». Сам він — некомерційний. «Там під фотографіями коротенькі історії мами понаписували. Зовсім коротенькі й без бажання проявити до себе жаль. Просто розказати, що ми є, ось ми такі… та щоб привернути увагу не до себе як до особистості, а що такі люди є й дітки такі є, а в них є мами, які живуть своїм життям і мають право на будь-яку діяльність», – організаторка проєкту «Криця в жіночих обладунках» Наталка Дєнісова.

Два тижні тому відбулась фотосесія. Фотографи та стилісти створювали образи жінок безкоштовно, також на волонтерських засадах допомагали й інші спеціалісти, які працювали над цим проєктом.