Відкрився хостел для людей з інвалідністю

2018-01-21

У центрі «Джерело», що у  Львові,  облаштували 8 гостьових кімнат для людей з обмеженими фізичними можливостями. У приміщенні нового ІІІ поверху  будівлі центру «Джерело» облаштували гостьові кімнати, які готові приймати батьків з дітьми з усіх кутків України, волонтерів та просто гостей міста з особливими потребами. Про це повідомляють у прес-службі міськради.

У приміщенні облаштували 8 кімнат зі зручними двоспальними та односпальними ліжками, укомплектовані необхідною постільною білизною, рушниками та предметами побуту. Вони є доступними для людей на візках. Сама будівля «Джерела» має великий пандус та два ліфти.

Для великих груп осіб пропонують кімнати хостельного типу з двоярусними ліжками.

Для комфортного перебування в кожній кімнаті є кондиціонер та вільний Wi-Fi. На поверсі знаходяться два санвузли спільного користування (душ + туалет), які повністю адаптовані для людей з обмеженими можливостями. Також укомплектована кухня з холодильниками, електроплитою, мікрохвильовою, електрочайниками, кавоваркою та необхідним посудом. У холі розмістили дитячий ігровий куточок, акваріум, телевізор.

Рекомендована сума благодійного внеску за добу перебування у гостьовій кімнаті центру «Джерело» – 80 гривень.

Зарезервувати кімнати можна за телефоном (032) 227 36 02; Е-пошта: [email protected]

Адреса центру: проспект Червоної Калини 86а.

Наталія Середюк