Українська телеведуча виступила проти російської співачки на візку

2017-03-13

Українська телеведуча та чемпіонка світу з карате, що має інвалідність, Уляна Пчолкіна прокоментувала скандал навколо учасниці Євробачення від Росії Юлії Самойлової.

«Конкурсантка від Росії, яка має інвалідність, має приїхати в Україну, порушуючи закони нашої держави. СБУ вже розглядає цей випадок і перевірятиме, чи дійсно Юлія перетинала кордон України і давала концерти в анексованому Криму. Але тут є інша сторона медалі. Користувачі мережі, пишуть, що вона має стати фавориткою, бо «бєдна дєвочка в каляскє»… Народ, ви серйозно? Це пісенний конкурс, оцінювати треба спів, артистичність і сам номер! При чому тут її інвалідність? Як вона допомагає їй співати?», — пише Пчолкина у Facebook.

Вона закликала українців з особливими потребами встати на захист своєї країни і висловити свою думку. Запропонувала запустити акцію «Люди з інвалідністю України проти порушниці закону Самойлової».

Учасницю Євробачення-2017 від Росії 27-річну Юлію Самойлову перевірить Служба безпеки України. З’явилася інформація, що співачка відвідувала окупований півострів Крим.