У Сумах зацікавились «сучасним безбар’єрним містом»

2019-12-12

У конгрес-центрі Сумського державного університету  відбулась комунікаційна зустріч «Сучасне місто: з повагою до всіх». У ній взяли участь представники організацій та установ, які опікуються проблемами людей з інвалідністю, юристи, правозахиники. У рамках заходу відбулась презентація проєкту «Залучення маломобільних груп населення до адвокації системних змін у сфері доступності в м. Суми».

Проект спрямований на розширення комунікації між інституціями громадянського суспільства, залучення громади до заходів проекту, побудови мережі громадських організацій та об’єднань задля покращення якості життя людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, розширення можливостей, соціалізації та інтеграції до вирішення проблем громади.

Серед завдань проекту – створення безбар’єрного міста, в якому зручно усім представникам громади.

Досягати поставленої мети планують координацією можливостей зацікавлених громадських організацій, державних органів та установ, небайдужих представників громади.

Вже у січні розпочнуться соціальні моніторинги доступності установ, організацій, громадських закладів, уроки толерантності в школах та державних установах, дискусії у форматі «круглого столу» з подальшим виробленням рішень.

Проєкт «Залучення маломобільних груп населення до адвокації системних змін в сфері доступності в м. Суми» реалізує ГО «Бюро правничих комунікацій» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.