У Сумах відкрили міні-майстерню для дітей з інвалідністю

2018-10-10

80 квадратних метрів у подарунок. Центр «Сприяння громадської організації «Феліцитас» отримав власну майстерню. Придбали приміщення подружжя Шмідтів – із Німеччини. З ремонтом допоміг місцевий благодійний фонд – «Технологія». Сьогодні у майстернях справили вхідчини.
Таліна Довга – має сина. До центру на реабілітацію привозить його сьомий рік:«Це єдина можливість реалізуватися як особистість і вони потребують дуже особливих умов розвитку, дуже особливих умов соціалізації й лише в такій формі, як трудотерапія, вони можуть отримати ті навички, які звичайній людині, вони якби є постійно, але для наших дітей – це вже буде колосальним здобуттям».

Для соціалізації людей з інвалідністю у центрі відсьогодні почне працювати міні-майстерня. Для початку на ось такому верстаті ламінуватимуть картки.

Інна Підгорна, вихователька закладу, розповіла:

«Картки, які використовуємо для комунікації з дітьми, які не говорять, потім ламінування документів, фотографій. А також виготовлення блокнотів і різних листівок».

Майстерня розмістилась на 80-ти квадратних метрах. Це – подарунок.

Тетяна Ушкал, директорка Центру реабілітації для людей з інвалідністю, розповіла:

«Придбали нам німецькі друзі. Це десь приблизно 300 тисяч гривень приміщення коштувало. Вони також давали гроші нам на ремонт. Вікна, підлога, тобто все, що б нашим вихованцям було там комфортно займатися».

Окрім майстерні центр реабілітації має сенсорну кімнату та кімнату з тренажерами. Останні дві облаштовували силами сумського благодійного фонду. Усього центр опікується 33-ма людьми з інвалідністю. Наймолодшому – 8, найстаршому – 37 років.  За матеріалами сайту http://tv.sumy.ua