У Сумах відбулася міжнародна спартакіада людей з необмеженими можливостями

2019-06-21

У Сумах прошла  шоста міжнародна спартакіада для людей з інвалідністю.  На захід приїхали спортсмени з різних регіонів  Сумщини,  України,  Чехії та Грузії.

Вячеслав Хіхлов родом з Херсонщини, навчається в Харкові на соцпрацівника. Мріє стати тренером.  У Сумах на змаганнях вперше. «Мені дуже цікаво, цим займаюся 2 роки. Спорт – це життя. Рух – це життя. Постійно виїжджати закордон  — це цікаво і корисно. На чемпіонаті Європи я став 3. На чемпіонаті світу я став 3. А на іншу руку програв», — говорить він. 

Першого змагального дня  передбачено 4 турніри.  На другий день  для учасників був запланований байдарковий сплав.

«Сім років ми намагались створювати приємне і корисне тим, хто не боїться жити. Цього року спартакіада видалась не гіршою за попередні. Я так думаю…В людей палали очі, коли вони сідали в байдарки, грали в теніс чи боролись за столом для армрестлігу… Я вдячний всім, хто спортклубу інвалідів «Фенікс» і регіональному центру «Інваспорт» допоміг створити свято. Дякую колегам з громадських організацій людей з інвалідністю, керівництву СумДУ, друзям, партнерам, благодійикам, просто гарним людям. Ми це зробили разом!», — зауважив організатор Олександр Грінка.