У Сумах презентували «Збірку нарисів про сумчан»

2017-12-22

Участь у презентації взяли герої книги, її автори та пересічні сумчани.

Директор департаменту комунікацій та інформаційної політики Антоніна КОХАН, яка є одним із чотирьох авторів книги, розповіла, що нариси до збірки писала разом зі своїми колегами-журналістами: Аллою ФЕДОРИНОЮ, Аллою АКІМЕНКО та Сергієм ХАНІНИМ.

Загалом до книги увійшло 14 нарисів про сумчан, які досягли успіху у різних сферах професійної та громадської діяльності.

Так, у книзі йдеться про вчителя Ларису КИРИЧЕНКО, музиканта Дмитра СЕМИКРАСА, лікаря Сергія ШКУРКА, військового капелана отця Олега ГАВРИЛЮКА, громадського активіста Олександра БОЙКА, волонтерів Надію ГАННОВУ та Петра ЧУМАКА, учасника АТО Григорія ПОЗДНЯКА, аспірантку Марину ОСЮХІНУ, підприємця Павла ШАПОШНІКОВА, скульптора Олега ПРОКОПЧУКА, чемпіона світу з армреслінгу, візочника  Миколу ПЕДОРЕНКА, переселенців  та представників громадської організації незрячих «Ініціативи  Слобожанщини»Анатолія та Дар’ю САССИ, письменницю Анну КОРШУНОВУ, патрульного поліцейського Юрія ВАСИЛЬЧУКА.

Кожен із них обрав свій шлях, проте всіх їх об’єднує одне – робити те, чим займаєшся якомога краще і аби від цього була користь для оточуючих.

Під час презентації автори книги та сумчани, які стали її героями, отримали в подарунок однойменне видання.