Сумський клуб інвалідів «Фенікс» влаштував байдарковий сплав за новим маршрутом

2021-07-29

Новий маршрут проклали члени спортивного клубу інвалідв «Фенікс» на байдарках. Цього разу мандрували три дні Пслом до кордону з Полтавщиною.  За останні роки  феніксівці  прошли весь Псел, який протікає територією Сумщини, від Миропілля до Камяного.
«Походи річками — це, у першу чергу, емоції. Непідкупні і щирі, — розповів керівник спортивного клубу інвалідів «Фенікс»  Олександр  Грінка. —  Ці емоції, нас, феніксів, супроводжували у кожному сплаві, де б ми не були, у кожному регіоні, у кожній області нашої України. За ті роки, які ми практикуємо такі походи, у нас були і Дністер, і Ворскла, і Сейм, і Сіверський Донець, і Самара, і Харків і звісно ж наш улюбений Псел. Саме наш Псел ми пройшли весь, що потікає територією Сумщини. І це теж невеличкий рекорд, якого ми досягли!»
«Фенікс» завжди звик ставити завдання і з Божою допопомогою і підтримкою наших друзів — благодійників їх виконувати. В останньому сплаві Пслом до межі з Полтавщиною у групі з волонтерами були люди з інвалідністі усіх груп і нозологій. У когось свої проблеми зі здоровям і свої негаразди, але під час сплавів вони всі зникають. Бо на перший план виходить драйв і позитив. І саме ця невичерпна жага дає поштовх до нових життєвих звершень!