Сумський «Фенікс» залучився до проведення уроку толерантності

2020-01-28

Урок толерантності відбувся у Сумській ЗОШ №23.  Старшокласникам  розповіли про сумчан з інвалідністю, відомих своїми добрими справами та перемогами в Україні і далеко за її межами. Спортсмени, художники, громадські діячі.  Дарія  Безкоста,  Микола Педоренко, Анатолій Сасса та Дарія  Сасса,  Дмиро Мажаев, Влад Морозов, Ігор Лугина, Олександр Бабченко, учасники спортивного клубу інвалідів «Фенікс»-  це неповний перелік сумчан з НЕОБМЕЖЕНИМИ можливостями, якими можна пишатися.  Також учням повідали неймовірні історії неймовірних людей, які надихають. Франклін Рузвельт, Людвіг ван Бетховен, Вінсент Ван Гог… Усі вони залишили неоціненну спадщину, незважаючи на проблеми зі здоров’ям. Їхні сила духу, безмежна віра в себе і власні можливості гідні величезного захоплення.
«Завдяки керівнику спортивного клубу інвалідів «Фенікс» Олександру Грінці, який має величезний досвід у проведенні таких уроків, цей захід минув на одному диханні. Дякуємо старшокласникам за увагу та небайдужість, — сказала менеджерка проєкту «Залучення маломобільних груп населення до адвокації системних змін у сфері доступності в м. Суми»  Марина  Носаченко. — Доки тривав урок, у класі було чутно, як рухається в кімнаті повітря. До слова, у цій школі нині навчаються 6 дітей з особливими освітніми потребами. Сумська художниця Дарія Безкоста також є ученицею цієї школи. Дуже вдячні адміністрації закладу та управлінню освіти і науки Сумської міської ради за цю зустріч. Особлива вдячність за співпрацю та сприяння Наталія Педяш та Olena Nazarenko»

Сам проєкт в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю ГО «Бюро правничих комунікацій» i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.