Сумські спортсмени з інвалідністю привезли медалі з міжнародної спартакіади

2020-10-06

Сумські спортсмени повернулися з медалями VІ відкритої Міжнародної спартакіади «Сильні духом», яка відбувалась 3 та 4 жовтня в Чернігові. Учасники змагань — люди з інвалідністю. Цього разу їх було близько сотні: з Чернігова, Ковеля, Мозиру (Республіка Білорусь), Павлограда, Житомира, Шостки та Сум.

Види спорту, які були представлені на спартакіаді – універсальні. Сумську команду представляли 5 спортсменів спортклубу інвалідів  «Фенікс».

«Кожен з них отримав по медалі в різних категоріях і видах спорту, —  розповів керівник клубу Олександр Грінка.  — Були різні види змагань — і корнхол, бочче, дартс, боулінг і стрітбол. Деякі види спорту були зовсім нові для нас, тому нам був цікавий досвід познайомитися з тими, хто грає безпосередньо, з технікою гри.

Один з видів спорту, у якому сумські спортсмени брали участь, — бочче — клуб «Фенікс» раніше представляв в Сумах на одній з останніх спартакіад,  в Україні він набирає популярності, навіть проводяться Кубок Західної ліги, Чемпіонат України, чемпіонати світу, також він входить в програму Паралімпійських ігор».

Олександр Грінка також пообіцяв провести в Сумах турніри з корнхолу, який, за його словами, активно набирає популярності у спортсменів з інвалідністю.

Результати VІ відкритої Міжнародної спартакіади «Сильні духом» для сумської команди: