Сумські феніксівці повернулись з нагородами міжнародної спартакіади

2021-11-01

У Чернігові  відбулася  VII відкрита міжнародна Спартакіада «Сильні духом» серед осіб з інвалідністю. Змагання проходили в спортивному комплексі «Хімік» за підтримки Чернігівського регіонального  центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» та ГО «Інтеграція». Програма складалась з п’яти видів: бочча, дартс, корнхол, стрітбол та новус.

Нашу область там   представляли сумський спортивний клуб інвалідів  «Фенікс» та шосткинська організація осіб з інвалідністю «Паритет —  Шостка», які у підсумку  вибороли низку нагород у  всіх видах.

«Ці змагання інтеграційні і доступні для багатьох людей, у кого є серйозні проблеми зі здоров’ям, — розповів керівник «Фенікса»  Олександр  Грінка. — Представники нашої команди прийняли участь у всіх видах змагань.  Тривала запекла боротьба за кожен бал. У командному турнірі  з боччі наша команда посіла третє місце.  Бочча  зараз добре  почала розвиватися  в  Україні.  Це перспективний паралімпійський вид, до нього активно можуть долучатися,  зокрема, і ті, хто пересувається на кріслах колісних.   Безпосередньо для  Сум це нова гра, яка, сподіваюсь, набере більшої популярності і у нашому регіоні.  Наш клуб теж  намагається пропагувати подібні види спорту, включаючи їх до спартакіади і до   спортивно —  інтеграційних ігор, які ми щорічно проводимо».

Спортивний клуб інвалідів «Фенікс» вдруге бере участь у спартакіаді «Сильні духом».  Вона проходить у  Чернігові  сьомий рік поспіль і на неї з’їжджаються сильні духом спортсмени з різних регіонів України та зарубіжжя.  Головний посил змагань – це дружба, інтеграція і