Сумчанка перемогла на міжнародному конкурсі краси

2016-09-24

Сумчfoto5-594x900анка, яка не чує та не говорить стала другою віце-міс на міжнародному конкурсі краси «Miss and Mister Deaf Stars 2016» для особливих. Вона представила Україну у Румунії.
Як говорить Ірина Тимченко, друга віце-міс, що для неї найважливіше підтримка сім’ї та друзів. Свою перемогу вона присвячую їм. Її секрети краси – це спорт, здорове харчування і догляд за собою.
Юрій Щербак, директор Сумського обласного будинку культури УТОГ, каже, що для Іри це третій конкурс. Вона брала участь у 2013 році у конкурсі краси, який проходив у Празі, наступний був у 2014 в Грузії, а останній у 2016 в Румунії у місті Мамая. Перемога у 2016 році найзаповітніша мрія дівчини.
Ірині 25 років, вона має сина Кевіна, якому майже один рік. На час поїздок на конкурси дитину залишає мамі Світлані. Вона ж говорить так, що погодилася допомогти з дитиною, дивитися за хлопчиком. Хотіла, щоб Іра стала гордістю країни, найкрасивішою і перемогла. Світлана Тимченко дуже радіє за доньку.

Пані Ніна 6 років працює сурдоперекладачем для Ірини. З дитинства вони дружать. За словами Ніни Островської, сурдоперекладача, для Іри Тимченко брати участь в конкурсі було не так просто потрібно було пройти кастинг та зробити портфоліо. Для всіх не чуючих це можливість іммігрувати у суспільство. За допомогою таких конкурсів, вони себе почувають на рівні зі звичайними людьми.
Загалом, Ірина має 2 перемоги у міських конкурсах краси, друге місце у міжнародному та досвід участі у світовому конкурсі для не чуючих, повідомив сайт http://tv.sumy.ua.