Сумчани перемогли на турнірі в Грузії

2016-12-10

15401265_1886667201561102_1745179560_n Представники спортклубу інвалідв «Фенікс» повернулися з Грузії з нагородами міжнародного турніру з армрестлінгу серед людей з інвалідністю.  Зокрема, Сергій  Семеренко  переміг на праву руку у вазі до вісімдесяти кілограм. «Ці враження, я вважаю словами дуже важко передати, це потрібно відчути на собі, тому що коли ти стаєш міжнародним чемпіоном це не знаю, я не можу словами передати. Я навіть на Чемпіонаті України як виступав, я в цьому році став чемпіоном України, то теж такі самі емоції були. Це мабуть, як перший раз вдихнути на всі груди» – розповів Сергій.

Цим видом спорту Сергій Семеренко займається майже 5 років. За цей час отримав більше п’ятдесяти нагород.

Разом із Сергієм на змагання до міста Кутаїсі їздив Володимир Касьяненко із Тростянця. Вигравши етап змагань на праву руку у грузинів, у фіналі він поступився Сергію Семеренку і посів друге місце.
«Мали ще боротися наші спортсмени і на лівій руці, але організатори вирішили, напевно, що нам досить уже нагород і тих, хто зайняв перші, другі і треті місця, вже просто не допустили  до боротьби на ліву руку. Але це в принципі все нормально, чудово і в дружній атмосфері пройшло, всі залишились задоволеними» – сказав Олександр Грінка, голова Сумського спортивного клубу “Фенікс”, керівник сумської делегації.
Олександр також повідомив, що влітку грузинські спортсмени — інваліди мають приїхати до Сум,- вони мають намір взяти в традиційній обласній спартакіаді серед людей з інвалідністю та у байдарковому сплаві  Пслом.