Спортклуб інвалідів «Фенікс» влаштував незвичні змагання

2022-01-15

Другий міський відкритий турнір з корнхолу відбувся у  Сумах.   Його організатор — спортивний клуб інвалідів «Фенікс» —  зібрав 40 учасників з обласного центру,  Білопілля і  Лебедина. Змагання мали статус інтеграційних, тому них взяли участь як люди з інвалідністю, так і абсолютно здорові люди.

Майже дві  години запеклої боротьби в актовій залі бібліотеки — філії № 17  принесли всім учасникам неймовірно позитивні емоції.  Перемогу ж у підсумку виборов Олександр  Шумило, який отримав від організатора шубу з натурального хутра.  Друге місце і фірмовий рюкзак завоював  Петро  Савонік, а третє — у  Романа  Тисячника і він став володарем стильного джемпера.

Корнхол -гра на точність і концентрацію уваги.   Зародилась у  США, де нині  проводяться масштабні змагання серед дорослих, дітей та людей з інвалідністю. За доступністю корнхол вважається інклюзивним видом спорту. Завдання кожного учасника – потрапити  мішечком з кукурудзи в отвір на дерев’яній поверхні. Можна грати вдвох та командами по два — чотири гравці у команді.

На турнірі також було презентовано нову гру – новус (морський більярд),  набір для якої  спортклубу інвалідів  подарував благодійник.  Тепер вона увійде в програму традиційної літньої міжнародної спартакіади для людей з інвалідністю.