Спортклуб інвалідів «Фенікс» у співпраці з бізнесом і професійним спортом допомагає нужденним

2020-04-18

У  нинішній непростий для країни час у спортивного  клубу  інвалідів «Фенікс», як і у всіх аналогічних спортивних організаціях, спортивні проекти поставлені на «паузу». Але у клубі  вирішили, що це час, коли треба більш наполегливіше потурбуватись про нужденних людей.  А тому для родин, в яких мешкають люди з інвалідністю, для дітей,  для осіб похилого віку, тих, хто  постійно потребує опіки і сторонньої допомоги, феніксівці роблять приємні справи.

А саме  збирають  набори з продуктів та необхідних речей і розвозять  по домівкам.   Набори ці закупляються і формуються завдяки підтримці місцевих торговельних мереж   і  небайдужих представників українського професійного спорту.

—  Ми умовно назвали нашу акцію «Добро повертається добром», — розповів голова СКІ «Фенікс» Олександр  Грінка. —  Зараз, справді, добро і підтримка  потрібні усім.   Карантин у зв’язку пандемією короновірусу багатьом створив чимало проблем.

Деяким людям з інвалідністю часом не вистачає коштів на товари першої необхідності, засоби гігієни, вироби медичного призначення.    Та і звичайний похід до магазину чи аптеки – справа для них  не з легких.   Тому ми їм допомагаємо.    І  я від душі дякую людям з добрим серцем, які йдуть назустріч нашим проханням. Серед них є ті, з якими ми співпрацювали і раніше, і нові для нас люди. Приємно, що на наші звернення відгукуються відомі люди зі світу спорту, як приміром,   капітан команди української футбольної Прем’єр — ліги, гравець національної збірної України з баскетболу.  Їхнє добро обов’язково повернеться  їм  добром.