Спортклуб інвалідів «Фенікс» поринув у «всесвіт очима дитини»

2019-12-07

Відбулось підведення підсумків та нагородження переможців щорічної сумської міської виставки-конкурсу «Всесвіт очима дитини».  У ній взяли участь 130 юних сумчан (віком від 7 до 17 років) з 24 творчих та освітніх установ і закладів міста. Вони  представили більше 250 різноманітних за тематикою робіт (живопис, графіка, декоративний розпис, народна іграшка, різьблення, вишивка, ткацтво, кераміка, в’язання, бісероплетіння,  декупаж та інш.).  З їх числа професійне журі у складі Олександра Чередниченка (заслужений художник України), Неллі Латіфової (викладач СВУМіК ім. Д. Бортнянського) і Тетяни Лебідь (провідний бібліотекар відділу мистецтв)  визначило 5 переможців, яких було нагороджено стипендією Сумської міської ради:

Ще 30 конкурсантів було відзначено цінними подарунками від Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, 20 учасників отримали запрошення на відвідування кафе. Заохочувальними призами від міської централізованої бібліотечної системи  було нагороджено двох юних митців.

Приєднався до підведення підсумків і спортивний клуб інвалідів «Фенікс», який заохочувальними подарунками відзначив трьох учасниць —  Кіях  Софію,  Пижикову  Лізу і Шаповалову  Юлію.  «Наша організація вже традиційно залучається до цього прекрасного свята, — додав керівник Олександр  Грінка. — І відзначаємо кращих діток.  Вони, як і всі учасники, талановиті і креативні, а їхні роботи дихають позитивом і упевненістю».