Спортивному клубу інвалідів «Фенікс» із Сум виповнилося 20 років

2020-09-20

Куди тільки не закидала членів спортивного клубу інвалідів «Фенікс». Невгамовна енергія і нестримна фантазія клубівців дозволяла їм і підніматися в гори, і долати складні річки, і організовувати унікальні міжнародні інтеграційні змагання.

Уже в перший рік свого існування були проведені  змагання візочників   з легкої атлетики та баскетболу. Згодом окремі змагання виросли в повноцінну дводенну спартакіаду «людей з необмеженими можливостями», яка проходить влітку. «Фенікс» використовував будь-яку можливість для подорожей і пригод: США, Чехія, Грузія, Латвія, Словаччина, Греція, Чорногорія — всюди вони побували!  Піднімалися  на балканські гори і підкорювали Говерлу,  йшли складними дорогами словацьких Татр і сибірської тайги, дивували своєю мужністю бедуїнів, вирушаючи в похід по пісках Сахари, розсікали водами Ворскли, Дніпра, Десни, Псла і ще доброго десятка річок на байдарках.

20 років триває політ «Фенікса», 20 років він мчить до нових вершин і досягнень, є  прикладом стійкості і невичерпного оптимізму для всіх, кому в житті доводиться з боєм і працею переборювати кожну сходинку — в буквальному і переносному сенсі.

«20 років — політ нормальний, продовжуємо набір висоти, — сказав керівник клубу Олександр  Грінка. — Нам приємно, що про нас знають на багатьох континентах нашої планети.  З нагоди ювілею ми отримали багато  відеовітань з різних країн від наших друзів, колег, благодійників, відомих спортсменів.  Також деякі наші однодумці хотіли приїхати на наше свято, однак карантинні обмеження в Європі  не дозволили цього зробити!  Нам не соромно за свою двадцятирічну роботу. Дивимось вперед».