Спартакіаду людей з необмеженими можливостями провели у Сумах

2021-09-29

У Сумах, на території бази відпочинку «Островок»,  відбулася обласна спартакіада серед людей з інвалідністю.  Змагалися близько 100 учасників з Лебедина, Тростянця, Білопілля та Сум.   Організатор змагань — спортивний клуб інвалідів «Фенікс» — потурбувався про те, щоб усі учасники, незалежно від важкості захворювань, мали можливість долучитись до участі у спартакіаді.

Ми називаємо наші змагання іграми людей з необмеженими фізичними можливостями, — сказав керівник «Фенікса» Олександр  ГРІНКА. —  Адже у них беруть участь люди, які не бояться жити, впевнено дивляться уперед, незважаючи на негаразди зі здоров’ям.  Всі  мікротурніри були максимально доступними, бажаючі могли спробувати  себе в корнхолі, кільцекиді, віджиманнях від землі, настільних іграх.  Прикро, що цьогоріч, через несприятливу ситуацію з захворюванням на коронавірус, не приїхали команди з — за кордону, —  наші партнери з  Латвії,  Грузії  Чехії.

Вік учасників спартакіади був від семи до 80 років.   «Спорт – це життя.  Ми оздоровлюємося, спілкуємося, живемо, вдихаємо ковток здоров’я. Мені вже скоро 81 буде» — зауважила учасниця з Лебедина Ольга ПАЛИВОДА.

Всі переможці і призери не залишилися без подарунків, завдяки підтримці друзів — благодійників.  Перемогу ж  в загальному особистому заліку серед жінок здобула  Раїса  Таран з  Лебедина, а  серед чоловіків – Ігор  Захарченко з Тростянця.