Сильні і нескорені у Сумах знову здивували

2021-03-07

Перший у місті Суми турнір з корнхолу організував спортивний клуб інвалідів «Фенікс». Змагання мали статус інтеграційних, тому в них взяли участь усі бажаючі, незалежно від наявності чи відсутності інвалідності.
Корнхол — гра на точність і концентрацію уваги. Перша згадка про неї датується ще 14 століттям. Для сумського регіону – це відносно новий вид спорту, а ось у світі він досить популяний, особливо в США, де проходять навіть масштабні міжнародні змагання серед дорослих, дітей і людей з інвалідністю. За доступністю корнхол можна записати до одних з найпоширеніших інклюзивних видів спорту.
Мета гри: потрапити спеціальним мішечком в отвір на ігровому полі з певної відстані.
Турнір, що проходив у бібліотеці — філії № 17, подарував чимало позитивних емоцій усім учасникам і до останнього часу не можна було зрозуміти хто ж стане володарем головного призу – жилетки з натурального хутра. У головному фінальному поєдинку зійшлися представниця Лебедина Валентина Кричкевич і сумчанин Роман Максимов. Вдача у підсумку виявилася більш схильною до Романа, який і став переможцем, а Валентина отримала в подарунок стильний рюкзак від «Феніксу». Третє місце завоювала Юлія Кізенко і в якості призу вона отримала фірмову футболку з життєстверджуючим написом «Сильні духом. Нескорені тілом»
До речі, з Лебедина приїхало аж чотири учасники, а точніше, учасниці, — всі вони представниці лебединського осередку спортивного клубу інвалідів «Фенікс», який успішно працює на теренах Лебединщини уже майже два з половиною роки. Очолює представництво Тетяна Чуйко. Підтримав спортсменок у поїздці до обласного центру відділ молоді і спорту Лебединської міськради, з яким представництво тісно співпрацює з моменту свого створення.