Реабілітаційне обладнання від благодійників отримав Сумський центр реабілітації

2020-01-15

Обладнання центру реабілітації для дітей з інвалідністю  передав благодійний фонд «Пантанасса» в рамках акції «Гарний день, щоб допомогти». Серед обладнання: велотренажер, парта для діток, які не пересуваються, та обладнання для виготовлення для дітей роздаткового матеріалу.

 За словами директорки центру Олени  Сущенко,  самостійно придбати таке обладнання центр можливості не має, розраховують на благодійників. Наприклад, парта – третя в їх закладі. Всього їх потрібно 12.

На обладнання, яке передали, витратили 22 тисячі 700 гривень. Гроші збирали в мережі ресторанів швидкого харчування.

«Збір грошей на благодійність відбувається таким чином: ми збираємо кошти за допомогою продажу благодійної продукції. Це пряники, льодяники, магнітики, дерев’яні іграшки на ялинку, і людина, купуючи цю продукцію, долучається до допомоги дітям разом з нами», – розповідає представниця благодійного фонду «Пантанасса» Аліна Заїка.

Вихованці центру у відповідь вручили свої подарунки благодійникам.

Благодійний фонд «Пантанасса» зареєстрований в Івано-Франківську. Засновник фонду Віталій Гоголь також є засновником підприємства з виготовлення у тому числі виробів із деревини, а також ресторанної мережі, де продають сувеніри.

«Виготовляється сувенірна продукція, робиться невеличка націнка і коли проходить ця акція – реалізовується ця продукція. Коли це можна виконати на наших потужностях, ми це виконуємо, коли це неможливо, замовляється деінде. Ніяких пільг (податкових – ред.) ми не маємо», — сказав керівник фонду Віталій Гоголь.

Це четверта акція від «Пантанасси» в Сумах. У 2018-му фонд передав обладнання для навчання та розвитку сумській спеціальній школі. До цього працювали з міською дитячою лікарнею та будинком дитини.

Суспільне. Суми