Перші ігри переможців провели у Сумах

2021-07-14

 Перші літні ігри переможців зібрали у сумській науковій бібліотеці людей з інвалідністю та усіх охочих з Сум, Лебедина та Білопілля. Було три види змагань — шашки, метання на точність, дартс.  “Я стараюсь у всіх змаганнях брати участь. А де повезе. Ще не хочеться дивитись у паспорт, а хочеться дивитись уперед”, – розповіла  Тетяна  Чуйко.

Олександр Мельник – сумчанин. На подібні змагання прийшов не вперше. “Ми так проводимо своє дозвілля. Ми п’ємо час, спілкуємось з друзями, з такими самими людьми, як і ми. І з іншими також. Щоб не відчувати якогось дискомфорту. Ми всі однакові”, – додав пан Олександр.

А от Олексій Якущенко змагання, організовані клубом “Фенікс”, відвідує багато років поспіль. “Уже, не знаю, мабуть, десять років точно. А може навіть і більше – не буду казати. А на ці змагання прийшов знов побачити знайомі обличчя, побачити тих людей, з якими не спілкувався давно і побачити тих, кого бачу частіше”, – сказав  пан Олексій.

Організатором перших “Ігор переможців” став спортивний клуб інвалідів “Фенікс”. “Гарний привід поспілкуватися, один одного підтримати. Вони звучать як літні “Ігри переможців”. Це люди, які попри всі свої негаразди перемогли хворобу, інвалідність, якість незгоди. Вони вже перемогли себе і тут вони вже переможці. Незалежно від того, які вони покажуть результати”, – поділився думками  голова СК “Фенікс” Олександр Грінка.

Змагались в обласній бібліотеці сорок учасників. Змагання були трьох видів: шашки, метання на точність і дартс. В усіх трьох визначили переможців та призерів. Турнір з шашок виграв сумчанин Андрій Сірооченко. Всі інші перші місця здобули лебединці – у дартсі Григорій Лещенко, у метанні – Ольга Поливода, а абсолютним переможцем “Ігор переможців” Павло Чуйко.

suspilne.media