Особи з інвалідністю віднині можуть замовити пільгові квитки на залізниці через інтернет

2019-01-17

«Укрзалізниця» запустила функцію купівлі  пільгових квитків для людей з інвалідністю. Про це повідомив голова «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

«Відсьогодні люди з інвалідністю зможуть придбати пільгові квитки онлайн. Під час оформлення через Інтернет інформація про посвідчення, яке дає право на пільговий проїзд, перевіряється в режимі реального часу. Раніше для цього треба було їхати виключно у каси на вокзалах», – йдеться в повідомленні.

Проте, намагаючися скористатися новою послугою купівлі пільгових квитків для людей з інвалідністю, частина пасажирів може отримувати відмову. Проте ця проблема пов’язана не з роботою сайту, повідомила директор з питань інформаційних технологій АТ «Укрзалізниця» Світлана Каткова. Складнощі виникають через те, що інформація про пільги, надані даним особам, ще не внесена до електронного реєстру Міністерства соціальної політики.

«Якщо програма не знаходить у базі інформацію про цього пільговика, то на екрані з’являється текст, в якому, згідно з роз’ясненням, наданим Міністерством соціальної політики, людині радять звернутися до місцевого органу соціального захисту для того, щоб занести свої дані в базу. Після цього вона вже зможе безперешкодно користуватися пільгою, що надає їй держава», — запевнила Світлана Каткова.