Лебединському «Феніксу» виповнився один рік

2019-10-09

З приводу річниці створення  представництва спортивного клубу інвалідів «Фенікс» на Лебединщині у місті  відбулася низка святкових заходів. «Один рік – це не просто цифра. Це рік великих, дієвих напрацювань та надбань. Напередодні нас  запросили на вшанування у церкву «Джерело життя», де пастир Вячеслав Губеня, разом з дружиною Іриною подарували нам подарунки та святкову програму і влаштували чаювання. І, звичайно, фото на згадку із добрими побажаннями в подальшій роботі представництва.  Приємно  було почути вітання і  від керівника об’єд­на­ння Олександра Грінки під час його візиту до Лебедина, 8 жовтня, разом із колегами з обласного центру», — розповіла керівниця представництва «Фенікса» у  Лебедині Тетяна  Чуйко.

Цікаву святкову програму провели для лебединських феніксівців  працівники відділу культури та туризму виконавчого комітету міської ради. Це був справжній святковий вернісаж, в якому мережилися вітання разом із подарунками від міської і районної влади, депутатського корпусу міста та району.

Гарного настрою додали виступи маленьких артистів – учнів ЗОШ №1 Анастасії Сегеди та Іллі Підвезько та ЗОШ №6 Марга­рити Попільнух, Валерії Павлішеної, Кирилка Римаря та Дениса Машкова.

За словами Тетяни  Чуйко нагороди та подарунки від керівника об’єднання з побажаннями втілювати в життя девіз «Фенікса» – «Не бійся жити» та заохочення  від керівника ФОП «Персона» Тетяни Древаль до глибини душі розчулили нас усіх.