Лебединський «Фенікс» відзначив своє перше півріччя

2019-04-15

Лебединське представництво громадської організації «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс»» розпочало свою роботу в кінці минулого року і  сьогодні налічує у своїх лавах понад двадцять активних і упевнених у собі людей з необмеженими можливостями.

За цей короткий проміжок часу  лебединські феніксівці завоювали своє місце під сонцем насамперед своїми добрими справами і активною життєвою позицією. Їх роботу сьогодні знають і цінують. Це і зустрічі у навчальних закладах району, і відвідини людей з інвалідністю, які потрапили в складні життєві ситуації, і проведення інтеграційних змагань, і просвітницька робота з відвідувачами районної бібліотеки.

З нагоди невеличкого ювілею до лебединського «Феніксу» завітали друзі з обласного центру, — представники «головного офісу» «Фенікса»,  колеги з громадських організацій «Країна друзів» та «Ініціативи  Слобожанщини», Сумської міської централізованої бібліотечної системи, бібліотеки — філії № 17.

В затишній залі районної бібліотеки зібрались члени організації, волонтери, представники  депутатського корпусу, духовенства, краєзнавчого музею, відділу культури. Учні кількох шкіл, вихованці та викладачі музичної школи підготували чудову концертну програму.

Керівник ГО «Спортивний клуб  інвалідів «Фенікс»  Олександр  Грінка подякував колективу представництва і його невтомному керівнику  Тетяні  Чуйко, за  плідну роботу та бойовий настрій: «У нашій громадській організації є декілька представництв в  Україні та  Чехії, але так як працюють у  Лебедині …можуть по-доброму позаздрити  колеги з багатьох міст.

Такого неперевершеного ентузіазму і наполегливості ще треба багатьом  запозичити у них.  Хай Бог і надалі сприяє їм у  цьому.  І хай на  шляху їх діяльності  зустрічаються чуйні помічники, волонтери, меценати, представник владних інституцій,  адекватні колеги і просто  гарні люди».