Лебединський «Фенікс» гідно представив Сумщину на фестивалі у Срібному

2019-11-07

У смт Срібне, що на Чернігівщині, відбувся VII від­кри­тий міжрегіональний фестиваль художньої творчості людей із інва­лід­ністю «Срібні роси». Зіб­ралися представники 11 областей України.  Сумщину представила на ньому команда лебединського представництва спортивного клубу інвалідів «Фенікс» у складі Тамари Мандрико, Миколи Ляшка і Тетяни Чуйко.У рамках фестивалю експонувалася виставка декоративно-прикладного мис­тецтва, делеговані представники вис­тупали на сцені у різних жанрових номінаціях та брали участь у посильних для такої категорії людей спортивних змаганнях.

«Велика гостинність, екскурсії, добрі люди, які нас оточували, смачна кухня протягом одного тижня, комфортні прожиткові умови нам наче і здоров’я додали. Ми залишилися під великими враженнями, дякуючи організаторам цього заходу. Крім цього, команда Лебединського «Феніксу» додому повернулася із перемогами. Ми вибороли медаль у спортивному змаганні по кеглях – друге місце серед учасників фестивалю, отримали грамоту – за командний дух та активність та два дипломи із подарунками за дотепні виступи на сцені», — розповіла керівник лебединського «Фенікса» Тетяна  Чуйко.

Команда щиро  подякувала за   підтримку у виїзді на фестиваль  директору ПП «Контакт», депутату районної ради Сергію Лук’яненку, поетесі, члену Національної спілки журналістів Ук­раїни Марії Кулішенко, а також відділу молоді та спорту Лебединської районної державної адміністрації.

«Лебединпрес»