«Крок назустріч» особливим дітям зробили в сумському педуніверситеті

2016-12-09

olxzfgotmqyБлагодійну акцію під назвою «Разом зробимо більше» провели представники волонтерського руху «Крок назустріч». У холі педагогічного універу ім. А.С. Макаренка творчі роботи від дітей з особливими потребами презентували сім Сумських реабілітаційних закладів. Серед дитячих виробів на ярмарку різні сувеніри: приміром ялинкові прикраси, листівки, обереги.

«Я перший раз на такій акції. Я дуже хочу, щоб люди дарували те, що я роблю своїми руками. Мені це дуже подобається. І я вважаю, що дарувати щось своїми руками набагато краще, ніж купувати щось в магазині» – розповіла тринадцятирічна Ксенія, учасниця виставки від Сумського обласного центру реабілітації для дітей-інвалідів.

«Нам дуже хочеться більше показати не обмежені можливості, а необмежені таланти особливих діток. Тому що ви бачите, скільки на виставці різноманітних поробок. Звичайно, що іноді це діти робили самі, іноді поробки робились разом з педагогами, іноді це група дітей. Але кожна дитинка долучилася. І особливі діти готуються декілька місяців до цієї акції. Вони там плетуть, вишивають, роблять з кераміки різні вироби, тобто така підготовка достатньо серйозна» – сказала Марина Кісліцина, керівник волонтерського руху “Крок назустріч”.

Також в рамках цієї благодійної акції волонтери влаштували танцювальний флеш-моб.

На кошти, зібрані під час виставки-ярмарку волонтери планують поздоровити з днем Святого Миколая дітей з особливими потребами. Таку акцію у Сумах проводять дев`ятий рік поспіль. Цього разу на подарунки зібрали одну тисячу двадцять одну гривню.