Керівник громадської організації людей з інвалідністю став одним із героїв книги

2017-12-07

У Сумах у Міжнародний день волонтера відбулась презентація збірки документальних нарисів про благодійну діяльність жителів Сумщини «Волонтери – палкі патріоти».

Книга видавництва «Корпункт» розповідає про співвітчизників, про в тяжкі для країни часи присвячує себе волонтерству. Кожен з цих людей віддає часточку себе цій добровільній, наполегливій, напруженій, а часто й небезпечній справі.

Презентацію книги провели безпосередньої у Міжнародний день волонтера, поєднавши її з ушануванням тих, хто присвятив себе служінню іншим. До свята волонтерів та презентації книги, що відбулось у школі № 10 ім. О. Бутка, долучилися небайдужі сумчани, учасники АТО, представники міської влади, а також ветеранських організацій, які передали естафету безкорисної діяльності молодому поколінню.

Серед героїв цього видання і керівник спортивного клубу інвалідів «Фенікс»  Олександр  Грінка.

Перша книга про волонтерів вийшла поки що накладом у 30 примірників. У залі були присутні ті, хто був героями цієї книги, і кожен з них отримав по примірнику. Також книги «Волонтери – палкі патріоти» віддали до шкільної бібліотеки, щоб учні знали про справжні людяні справи, небайдужість, прагнення допомогти та почуття обов’язку.

За матеріалами прес — служби Сумської міськради