Інтергаційний забіг «Коло Чеха» пройшов у Сумах

2019-05-27

«Коло Чеха». Легкоатлетичний пробіг під такою назвою зібрав в обласному центрі поблизу озера Чеха близько чотирьохсот учасників. Серед них були діти, юнаки, юніори, дорослі, ветерани, люди з інвалідністю. Бажаючі бігли 100 м., 3 км. і 9 км.

Змагання відбулись за ініціативи спортивного клубу інвалідів «Фенікс» і громадянина Чехії Карела Подоляка, при підтримці сумської міської ради, партнерів, меценатів та друзів.

«Ми це зробили, друзі! «Коло Чеха» відбулось! Неймовірна атмосфера! Радісні обличчя дітей, упевненість людей на візках! Коли восени минулого року в чеських горах з паном Карелом Подоляком ми обговорили лише можливість таких змагань, я навіть не уявляв, що через дев’ять місяців ми зможемо втілити цей задум! Я дякую всім! Колегам, однодумцям, тим, хто допомагав і навіть не просив називати своїх імен! Добро, справді, об’єднує! Коли поруч справжні друзі, — можна творити великі справи!», — підсумував один з організаторів заходу, керівник спортивного клубу інвалідів «Фенікс» Олександр Грінка.