Інтеграційні ігри організував спортклуб інвалідів «Фенікс»

2018-11-28

Близько сімдесяти учасників з Сум, Лебедина, Путивлю, Білопілля, Шостки та Тростянця взяли участь у інтеграційних спортивних іграх. Напередодні міжнародного дня людей з інвалідністю захід відбувся у бібліотеці — філії №17 в обласному центрі.

“Спортивний клуб інвалідів «Фенікс» проводить їх вперше. До цього кожного року напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю ми проводили традиційні шашкові турніри. Провели, мабуть, турнірі десять. А цього разу вирішили трошки розширити межі нашого турніру і вже провести окрім шашок ще боулінг і віджимання від підлоги. Інтеграційні – щоб більше людей взяли участь, доступні види спорту”, говорить голова спортклубу інвалідів «Фенікс» Олександр Грінка.

Говорить учасниця змагань з Лебедина Тетяна Чуйко: «Ми приїхали показати свої здібності, свою майстерність. Перемогти чи не перемогти – визначить суддівська команда. Але те, що ми приїхали з Лебедина, люди з інвалідністю, що нас приїхало п’ять чоловік при таких погодних умовах – це вже є велика-велика перемога».

Говорить Учасник змагань з Сум Владислав Морозов:“У таких змаганнях буру участь аби когось підтримати, для когось, можливо, стати прикладом; когось надихнути. І просто для гарного настрою”.

Говорить Володимир Касьяненко з Тростянця: «Тут є багато моїх друзів і просто знайомих людей з різних куточків Сумської області, яких я знаю. Побачити, поспілкуватись. Давно не бачились. І так само – взяти участь у в змаганнях, в інших видах спорту, не в моїх, якими я займаюсь».  

За підсумками змагань з шашок перемогу святкував Олександр Листунов з Шостки, Вадим Кошелєв з Путивля посів друге місце, третє – Сергій Захарченко з Білопілля. У змаганнях з боулінгу перемогла сумчанка Леся Малаштан, «срібло» здобув Володимир Касьяненко з Тростяця, «бронзу» – сумчанин Роман Тисячник. Кращий результат у віджиманні показав Владислав Морозов з Сум, сумчанан Владислав Олещенко фінішував другим, Сергій Савицький з Тростянця – третім.