Хвору на аутизм дівчинку навчила розмовляти кішка

2016-03-19

322EE66300000578-3491674-image-a-35_1457976202969Шестирічна Айріс Грейс Халмшоу із Великої Британії – особлива дівчинка. Вона хвора на аутизм. Лікарі попередили батьків, що дівчинка може не налагодити стосунків з іншими дітьми і навіть ніколи не почне говорити.

Коли з дівчинкою займався логопед, він порадив батькам навчати Айріс малювати. Батьки прислухалися і несподівано виявили талант власної доньки.  Дівчинка з першого заняття впевнено тримала пензлик і чудово змішувала фарби. Вона дуже уважна до дрібниць і має феноменальне відчуття кольорів. Але малювання не допомогло їй у мовленні.

Майже завжди поруч із Айріс можна було побачити симпатичну кішку на ім’я Тула.  “У Айріс і Тули  особливий зв’язок. Кішку спеціально два роки тому придбали для дитини-аутиста. Відколи кішка з’явилася в оселі, дівчинка стала ніжнішою й уразливішою. Тварина навчила дитину реагувати на дотики, Айріс часто гладила її й дбала про неї, – розповідає мама Арабелла Картер-Джонсон. – Вони здружилися, щойно ми принесли кошеня додому. Воно спало в Айріс на руках, як ангел-охоронець. Донька почала гладити кішку, а потім і вперше заговорила. Сказала до кішки: “Сядь!”

dailymail.co.uk + Фото та Відео