«Хочу показати, що люди з інвалідністю можуть жити повноцінно», — десантник з протезом ноги

2016-03-28

4(836)Один з героїв спецвипуску «Viva! Переможці» десантник із Житомира Юрій Весельський став моделлю на показі в рамках Ukrainian Fashion Week.

На Українському тижні моди в показі нової колекції Roussin F / W 2016-17 «Я Машина» молодої дизайнерки Русинович Софії на подіум вийшов Юрій Весельський — герой АТО, обличчя з обкладинки VIVA! проекту «Переможці», учасник соціального проекту «Без меж», військовослужбовець, який у 2014 році втратив ногу під час виконанння бойового завдання, а після лікування, протезування і реабілітації, повернувся на службу.

Найбільша модна подія країни вперше проходила за участю бійців АТО. Це герої, які втратили частини тіла в боротьбі з терористами на Сході України, але не втратили силу духу та жагу до життя.

Майже тиждень Юрій Весельський тренувався дефілювати по подіуму і в підсумку підкорив модний простір. Стати моделлю десантник погодився заради благородної мети — показати іншим хлопцям, які втратили на війні кінцівки, що життя триває.

«Для військової людини це кардинальна зміна. Це новий цікавий досвід для мене, але цим я хочу показати, що люди з інвалідністю можуть жити яскраво та повноцінно», — прокоментував Юрій Весельський.

Дизайнер Софія Русинович давно мріяла організувати показ, де б моделями виступили українські воїни, захисники нашої країни. Тому Софія, дізнавшись про Юрія Весельского і проект «Переможці», відразу запропонувала співпрацювати і розробила динамічний образ: штани-трансформери з блискавкою і світшоти з принтом гайок і автомобільних інструментів.

«Я в захваті від того, що герой АТО вийшов на подіум саме в моєму показі. Планую ще один цікавий проект, в який запрошу Юру Весельского», — зізналася український дизайнер Софія Русинович.

Джерело: Viva!