Громадські організації інвалідів Сум та Кутаїсі посприяли налагодженню співпраці між меріями обох країн

2018-09-05

На святкування 363-ї  Сум до міста завітала делегація грузинського міста Кутаїсі. Їх візит приніс не тільки привітання, завершивішись підписанням угоду про співпрацю.

«Для Сум це ще один здобуток. Маємо надію, що ця угода стане черговим поштовхом до розвитку нашого міста», – наголосив під час підписання документу на урочистій сесії міськради мер Сум Олександр Лисенко, висловивши сподівання на тісну співпрацю з грузинською стороною у різних галузях життєдіяльності міст – культури, спорту, туризму, освіти, охорони здоров’я, місцевого самоврядування та економіки.

У свою чергу начальник департаменту з управління економічним розвитком, комунальною власністю та транспортом Кутаїсі Георгій Гіоргобіані зазначив, що укладання такої угоди дозволить українському та грузинському містам розширити діапазон співробітництва, зосередивши увагу на тих його напрямках, які приноситимуть найбільшу користь їх мешканцям.

Як відзначалося на урочистій сесії, Суми вже мають досвід співпраці з Кутаїсі у сфері спортивних обмінів для людей з обмеженими можливостями, які проходять між спортивним клубом «Фенікс» та Федерацією інвалідів «Agordzineba – 2002», голова якої Теймураз Чеішвілі теж був у складі грузинської офіційної делегації.