Чиновники розповіли, де шукати туалети і пандуси

2016-04-04

1450392236__dsc0004Пристосована для людей з інвалідністю вбиральня є тільки в Івано-Франківському ЦНАПі. В інших установах, таких, як управління соцзахисту і міська рада, їх немає.

«У Білому будинку немає туалету об лаштованого для інвалідів. То що ми говоримо про доступність?»– сказав міський голова Руслан Марцінків.

Його заступник Микола Вітенко додав, що в Івано-Франківську планують обладнати три громадські туалети, пристосовані для людей з інвалідністю: у ЦУМі, у Ратуші та на Стометрівці. Таке рішення винесуть на найближчий виконком.

Також директор МІУК Мирон Джус повідомив, що у житлових будинках облаштували п’ять пандусів. Це робиться за кошти комунального підприємства у відповідь на звернення мешканців з інвалідністю. Проте є такі адреси, де прибудувати пандус складно.

Директор комунального департаменту Михайло Смушак повідомив, що цього року передбачили 200 тисяч гривень на облаштування пандусів на наявних дорогах.

Директор КП “Електроавтотранс” Леонід Яковець сказав,  що лише п’ять тролейбусів в Івано-Франківську мають низьку підлогу длябільшої доступності людей на віках.