Брати-інваліди збирають кошти на мобільний підйомник

2016-04-22

43-річний львів’янин Іван Кривун та його 48-річний брат Віктор, які пересуваються на візках, збирають гроші, щоб придбати спеціальний мобільний маніпулятор.

Як розповів ZAXID.NET Іван Кривун, мобільний маніпулятор призначений для переміщення людей, які не можуть самостійно ходити, з ліжка на інвалідне крісло, унітаз, в ванну тощо.

Мобільний маніпулятор

Разом із братами живуть батьки пенсійного віку, яким уже важко допомагати інвалідам пересуватися. Іван Кривун уже вибрав підйомник на спеціальному сайті. Пристрій коштує 12 тис. грн. Зібрати такі гроші самостійно сім’я не може, тому Іван просить небайдужих про допомогу. Реквізити для допомоги він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

ZAXID.NET уже неодноразово писав про братів Кривунів. Минулого року після широкого розголосу їм встановили електричний підйомник. До цього Іван Кривун із великими труднощами на інвалідному візку піднімався сходами із напівпідвальної квартири. Його старший брат взагалі не міг виїхати на вулицю. Після облаштування спеціального підйомника на сходовій клітці брати тепер можуть частіше бувати на свіжому повітрі.

Номер банківської картки Івана Кривуна: 5168 7556 2181 9438 (ПриватБанк)