Благодійна акція «Разом зробимо більше!» відбулася у Сумах

2018-12-06

У Сумському педуніверситеті  ім. Макаренка відбулася благодійна акція «Разом зробимо більше!». Участь у ній взяли 9 навчальних закладів Сумщини, повідомляє сайт https://tv.sumy.ua. Марія Горець представляє роботи Штепівського навчально-реабілітаційного центру: « Це поробки з нашої школи. Всі дітки старалися: в`яжуть, вишивають. А хлопці столяркою займаються»

Вперше участь у ярмарку взяли представники Косівщинської спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху: «Роблять діти з вихователями в позаурочний час іграшки, як бачите. Вишиваємо з бісеру, займаємось квілінгом, іграшки з тканин вирізаємо», – каже Наталія Шаменко, учасниця благодійного ярмарку.

 Зібрані під час благодійного ярмарку гроші підуть на солодкі подарунки до Дня Святого Миколая дітям з інвалідністю.

« Є дітки, які прикуті до ліжка. Ми прийдемо додому їх привітати. А є також дітки із центру сприймання, де також вони чекають на нас», – розповіла волонтер Анна Скорик.

Таку благодійну акцію влаштували водинадцяте. Цього року вибрали тему «люди в чорному».

« Іноді в нашому суспільстві до людей з інвалідністю ставляться як до інопланетян, але так не повинно бути, адже ми всі земляни. Якраз про це ми й хотіли сказати цією акцією,тому що ми всі з однієї планети. А ще ми хотіли нагадати про те, що є ось ці люди в чорному, яких сьогодні багато на ярмарку нашому.  Це ті люди, які допомагають порозумітися всім нам на планеті і це можуть бути корекційні педагоги, логопеди, спеціальні педагоги, тифлопедагоги, сурдопедагоги, які допомагають особливим діткам налагоджувати стосунки зі звичайними людьми і також навпаки», – каже Марина Кисліцина, співорганізатор благодійної акції “Разом зробимо більше!”

У підсумку під час благодійної акції зібрали 3541 гривню і 60 копійок.