«Барви дитинства» у Сумах зібрали талановитих і сильних дітей

2018-04-14

В Сумському палаці дітей та юнацтва відбувся  міський фестиваль декоративно-ужиткового мистецтва «Барви дитинства. Він приймав учасників в номінаціях «Народна лялька» і «Вироби з рослинного матеріалу». Вихованці закладів позашкільної освіти та учні шкіл презентували свої конкурсні роботи і відвідали майстер-класи, які для них провели досвідчені керівники гуртків Центру еколого — натуралістичної творчості учнівської молоді.

Приємно, що в конкурсі взяли участь і дітки з особливими учнівськими потребами. Зокрема, це десятирічний Андрій  Пархоменко, який зайняв друге місце у номінації «Вироби з бісеру», середня вікова категорія (керівник гуртка Щербакова З.Г.). Він був нагороджений подарунком від спортивного клубу інвалідів «Фенікс».

«Ми не вперше вже заохочуємо діток з інвалідністю на різних міських конкурсах, — зауважив керівник клубу Олександр  Грінка. — Всі вони талановиті і своїми захопленнями ще раз доводять, що для втілення своїх мрій ніякі хвороби не можуть ставати  на заваді. Сподіваюсь, що й надалі у майбутньому вони  упевнено крокуватимуть по життю»