Сумські параармрестлери на чемпіонаті Європи у Вільнюсі завоювали купу нагород

2021-11-06

У столиці  Литви пройшов Чемпіонат Європи з армспорту.  Окрім фізично здорових спортсменів, на турнірах такого рангу постійно беруть і участь  спортсмени  з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.   Сумщину там представляли вихованці обласного центру «Інваспорт» під керівництвом Заслуженого тренера України  Євгена  ЛІТОВЦЕВА.    У вправі на ліву  і   праву руки два перших місця місця взяли  Катя  ЛЕБЕДИН і Микола  Педоренко.   Володимир  КАСЬЯНЕНКО  звоював два срібла, а Анатолій   САССА – срібло і бронзу.  Дмитро  Брухно став чемпіоном на ліву руку.

Загалом українська збірна параспортсменів завоювала у  Литві 39 нагород, з яких 19 золотих,  14 срібних і 6 бронзових  та  у загальнокомандному заліку стала першою.

Відзначились наші і серед юніорів.  Зокрема,   сумчанин Ростислав ЛИТОВЦЕВ  (U15)  у вазі до 70 кг здобув срібло лівою рукою і золото правою.  Олексій  ЖИЖА із из Угроїдів в категорії U18  до 80 кг завоював дві срібні нагороди.  Також два срібла в активі Катерини    РІПЧАНСЬКОЇ  із Ромен (U18) у вазі до 60 кг.  Загалом збірна  України також  зайняла перше місце  у командному заліку серед юніорів.  Серед ветеранів відзначився і тренер сумської команди, —  Євген  Літовцев став володарем срібної медалі.